Опис
Команда проєкту
Бенько Валерія Андріївна – учениця 9-Б класу, Колодуб Поліна Ігорівна - учениця 9-Б класу, Маслак Владислав Олексійович – учень 9-Б класу, Налегач Вероніка Павлівна – учениця 9-В класу, Партала Вероніка Олександрівна – учениця 8-В класу, Пилипенко Анастасія Олегівна – учениця 9-А класу, Петрик Олександра Валентинівна – учениця 9-Б класу, Титаренко Анна Євгеніївна – учениця 9-А класу, Дьогтяр Руслан Сергійович – вчитель, Кондратенко Олена Іванівна – заступник вчителя з ВР, Овчаренко Вікторія Станіславівна – директор
Назва закладу загальної середньої освіти
Гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю
Повний опис Проєкту
Метою проєкту є створення креативного простору в актовому залі гімназії для шкільної взаємодії дітей, вчителів та батьків з використанням сцени, як засобу всебічного розвитку особистості.
В даний час, коли всі перебувають у постійному стресі, невизначеності, страху, необхідне спілкування з однодумцями, ровесниками, тому такий простір допоможе задовольнити ці потреби. Сучасний простір сприятиме вільному спілкуванню дітей та відновленню особистих ресурсів для повноцінного життя.
Також в нашій школі існують гуртки з акторської майстерності, танцю та музичного мистецтва, які на даний момент не можуть повноцінно функціювати у зв’язку з занедбаним станом актової зали та застарілим матеріально-технічним обладнанням, тому наші учні потребують відновлення шкільної актової зали для створення простору задля надання змоги втілювати свої творчі задуми та мрії в команді або самостійно на сцені для загальної аудиторії. Таке приміщення буде давати змогу покращувати соціальні здібності, покращувати ора
Для кого цей Проєкт
Основною аудиторією даного проєкту є школярі всіх вікових груп, їхні вчителі, батьки та гості, які зацікавленні в інформативному навантаженні. Даний проєкт є універсальним способом об’єднати широкий загал людей різного віку за їх інтересами, у залежності від заходів, які будуть проводитись в нашому креативному просторі.
План заходів з реалізації Проєкту
1) Підготовчі роботи. 2) Закупівля витратних матеріалів, меблів та технічного обладнання. 3) Доставка закупленого товару. 4) Косметичний ремонт(шпаклювання, перефарбування стін та підлоги). 5) Встановлення меблів. 6) Монтаж. 7) Урочисте відкриття актового залу. 8) Розробка плану заходів. 9) Проведення заходів.
Очікувані результати
1) Проведення учнями заходів за різною тематикою: соціальні, фінансові, психологічні та творчі теми (2-3 заходи на місяць). 2) Залучення відомих спікерів для виступу на сцені (один захід на місяць). 3) Залучення від 10 до 300 людей - слухачів та організаторів - в залежності від масштабу заходів. 4) Зростання соціалізації учнів, їх розумових здібностей та окремих навичок більше, ніж на 50%. 5) Згуртування учнівського колективу школи.