Опис
Команда проєкту
Вчителі: Ткаченко Оксана Григорівна , Іванов Роман Львович, Березкина Леся Олегівна. Учні: Скрипець Єгор Андрійович, Борисенко Катерина Михайлівна, Прикота Діана Сергіївна, Лисенок Богдана Сергіївна, Йаман Тимур-Альпту, Скрипець Софія Андріївна , Підмогильний Богдан Ярославович
Назва закладу загальної середньої освіти
Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської Ради Чернігівської області
Повний опис Проєкту
Мета:Облаштування зали силової підготовки спиятиме залученню молоді до активного відпочинку та вихованню здорової нації, популяризація здорового способу життя серед дітей різного віку, шляхом участі учнів у спортивних заходах.
Проблема:Проєкт спрямований на вирішення проблеми зайнятості наших дітей, формування свідомості здорового образу життя дітей. Створення зали дасть можливість дітям різносторонньо розвиватись, займатись нестандартними видами спорту, вести здоровий спосіб життя.
Передумови:Бажання дітей з шкільних секцій розширити різновиди фізичної актиності в рамках навчання та у вільний час.
Обгрунтування реалізації:Цей проєкт був створений за ініціативою дітей, дітьми та для дітей. Як додаткова причина - це недостатня площа існуючих спортивних залів для одночасного навчання декількох класів.
Пропонований шлях вирішення проблеми:Маючи вільне приміщення в колегіумі, ми вирішили змоделювати нову тренажерну залу з найбільшою компактністю та функціональністю.
Для кого цей Проєкт
Цей проєкт охоплює вікові категорії учнів та учениць(1007 осіб) від 10 до 16 років (5-9 клас) враховуючи учнів з особливими потребами, педагогічний колектив колегіуму (94). У залі займатимуться учні, які навчаються дистанційно та бажають покращити свій фізичний розвиток.
План заходів з реалізації Проєкту
1) Зняття старого покриття підлоги та стін. 2) Оброблення стін та підлоги протигрибковими засобами. 3) Ремонт електропостачання (+ освітлення) 4) Монтування вентиляційних входів-виходів у віконній панелі. 5) Монтаж шведської стінки (кріплення до бетонної підлоги) 6) Укладання спеціального спортивного покриття для залів на підлогу 7) Встановлення дзеркал на одній зі стін. 8) Оброблення нижньої частини стін спеціальним захисним протектором з поролону 9) Встановлення дерев’яної перегородки для мультитренажера 10) Встановлення мультитренажера, велотренажерів та стола для армреслінгу.
Очікувані результати
1) Створено залу силової підготовки, де діти зможуть проводити свій вільний від навчання час, займаючись спортом на новітніх тренажерах, відпочиваючи на перервах або після школи. Тренажери, яких немає в шкільній програмі з фізичної культури, мають заохотити дітей займатися спортом, можливо навіть у більш важких дисциплінах. 2) Створено умови для покращення психо-емоційного стану учнів і учениць, педагогічного колективу та дітей з обмеженими можливостями.